Podmienky zapožičania tepovača-extraktora Puzzi 8/1 C

 

Pri zapožičaní prístroja je potrebné predložiť tieto doklady:

  •     fyzická osoba (nepodnikateľ): platný občiansky preukaz,
  •     živnostník a právnická osoba: platný občiansky preukaz a daňový doklad Vám vystavíme z údajov Vášho ŽL, alebo výpisu z OR.

Predložením dvoch platných dokladov totožnosti k nahliadnutiu, zálohu neskladáte.

 

Pokiaľ ste sa rozhodli zložiť zálohu, táto Vám bude vratená pri prevzatí a skontrolovaní prístroja spolupríslušenstvom, ktoré boli predmetom zapožičania, ale iba v prípade, že prístroj nebude mechanicky poškodený a bude vrátený kompletne, so zapožičaným príslušenstvom.

 

Príklad:

Na základe Vašej objednávky si zapožičiate tepovač-extraktor Kärcher Puzzi 8/1 C v piatok v podvečerných hodinách v programe "24-hodinový". Tento vrátite na druhý deň v sobotu taktiež v podvečerných hodinách.

Pokiaľ sa rozhodnete, že množstvo Kärcher čistiaceho prostriedku RM 760, na ktorý máte nárok grátis Vám nebude stačiť, dáme Vám viac a pokiaľ ho nepoužijete, tento vrátite bez zaúčtovaného poplatku. Rozdiel naviac spotrebovaného čistiaceho prostriedku a množstva, na ktoré máte nárok grátis, podľa Vami zvoleného programu zapožičania, Vám bude zaúčtovaný pri vrátení tepovača. Za každú tabletu spotrebovaného Kärcher čistiaceho prostriedku RM 760 naviac, Vám budeme účtovať čiastku 1,00 € s Dph.